Kamper


Gruppespill

Starttid Gruppe Klasse Lag Resultat
20/12 kl. 17:00 A Damer Lokomotiv Mil - Pussycats 0 - 4
20/12 kl. 17:18 E Herrer Løse Tråder Fc - Gunners 3 - 2
20/12 kl. 17:36 B Damer Marg Søker Venner - Nederlaget 6 - 0
20/12 kl. 17:54 A Damer Pussycats - Førsteklassen 7 - 0
20/12 kl. 18:12 E Herrer Discover Sport - Gunners 3 - 0
20/12 kl. 18:30 D Herrer Disiplene - Fjelldal 0 - 5
20/12 kl. 18:48 A Damer Førsteklassen - Lokomotiv Mil 0 - 1
20/12 kl. 19:06 E Herrer Discover Sport - Løse Tråder Fc 1 - 1
20/12 kl. 19:24 B Damer Marg Søker Venner - Team Jaim 0 - 2
20/12 kl. 19:42 A Damer Pussycats - Lokomotiv Mil 3 - 0
20/12 kl. 20:00 A Herrer The Polarbears - Team Skånland Xo 0 - 1
20/12 kl. 20:18 B Damer Nederlaget - Team Jaim 1 - 11
20/12 kl. 20:36 B Herrer Fc Team Aktiv - Kaikanten 0 - 3
20/12 kl. 20:54 A Herrer The Polarbears - Eveneskameratene 1 - 6
20/12 kl. 21:12 C Herrer Fesk E Godt - Landsås Oldboys 3 - 0
20/12 kl. 21:30 B Herrer Steinsland Fk - Fc Team Aktiv 2 - 3
20/12 kl. 21:48 B Damer Team Jaim - Nederlaget 7 - 0
20/12 kl. 22:06 B Herrer Kaikanten - Steinsland Fk 2 - 0
20/12 kl. 22:24 A Herrer Eveneskameratene - Team Skånland Xo 1 - 0
20/12 kl. 22:42 C Herrer B-Laget - Fesk E Godt 1 - 5
20/12 kl. 23:00 B Herrer Makspuls - Steinsland Fk 0 - 1
20/12 kl. 23:18 C Herrer Landsås Oldboys - B-Laget 0 - 5
20/12 kl. 23:36 B Herrer Makspuls - Kaikanten 0 - 1
21/12 kl. 08:00 A Herrer Nabolaget - Eveneskameratene 1 - 5
21/12 kl. 08:18 E Herrer Gunners - Tc 1 - 3
21/12 kl. 08:36 D Herrer Fjelldal - Øya Fc 2 - 2
21/12 kl. 08:54 A Damer Lokomotiv Mil - Førsteklassen 0 - 0
21/12 kl. 09:12 C Herrer Teamnoldus - Fesk E Godt 1 - 2
21/12 kl. 09:30 D Herrer Øya Fc - Disiplene 1 - 1
21/12 kl. 09:48 E Herrer Tc - Løse Tråder Fc 4 - 0
21/12 kl. 10:06 A Damer Førsteklassen - Pussycats 1 - 4
21/12 kl. 10:24 C Herrer Teamnoldus - B-Laget 0 - 0
21/12 kl. 10:42 B Damer Team Jaim - Marg Søker Venner 3 - 1
21/12 kl. 11:00 D Herrer Sambaklubben Smikkesmukk - Øya Fc 3 - 1
21/12 kl. 11:18 C Herrer Teamnoldus - Landsås Oldboys 2 - 3
21/12 kl. 11:36 A Herrer The Polarbears - Nabolaget 1 - 2
21/12 kl. 11:54 B Herrer Makspuls - Fc Team Aktiv 2 - 2
21/12 kl. 12:12 D Herrer Sambaklubben Smikkesmukk - Fjelldal 3 - 0
21/12 kl. 12:30 B Damer Nederlaget - Marg Søker Venner 0 - 1
21/12 kl. 12:48 E Herrer Discover Sport - Tc 1 - 0
21/12 kl. 13:06 D Herrer Sambaklubben Smikkesmukk - Disiplene 2 - 0
21/12 kl. 13:24 A Herrer Team Skånland Xo - Nabolaget 1 - 2


Sluttspill

Starttid Klasse Kamp Lag Resultat
21/12 kl. 14:00 Herrer 8. delsfinale 1 Eveneskameratene - Teamnoldus 1 - 0
21/12 kl. 14:18 Herrer 8. delsfinale 2 Fjelldal - Løse Tråder Fc 2 - 1
21/12 kl. 14:36 Herrer 8. delsfinale 3 Kaikanten - Øya Fc 2 - 0
21/12 kl. 14:54 Herrer 8. delsfinale 4 B-Laget - Tc 0 - 5
21/12 kl. 15:12 Herrer 8. delsfinale 5 Fesk E Godt - Team Skånland Xo 3 - 0
21/12 kl. 15:30 Herrer 8. delsfinale 6 Nabolaget - Fc Team Aktiv 4 - 0
21/12 kl. 15:48 Herrer 8. delsfinale 7 Sambaklubben Smikkesmukk - Steinsland Fk 4 - 2
21/12 kl. 16:06 Herrer 8. delsfinale 8 Discover Sport - Landsås Oldboys 2 - 0
21/12 kl. 16:24 Herrer Kvartfinale 1 Eveneskameratene - Fjelldal 5 - 2
21/12 kl. 16:42 Herrer Kvartfinale 2 Kaikanten - Tc 2 - 0
21/12 kl. 17:00 Herrer Kvartfinale 3 Fesk E Godt - Nabolaget 1 - 0
21/12 kl. 17:18 Herrer Kvartfinale 4 Sambaklubben Smikkesmukk - Discover Sport 6 - 0
21/12 kl. 17:36 Damer Semifinale 1 Pussycats - Marg Søker Venner 5 - 1
21/12 kl. 17:54 Damer Semifinale 2 Team Jaim - Lokomotiv Mil 5 - 0
21/12 kl. 18:12 Herrer Semifinale 1 Eveneskameratene - Kaikanten 2 - 0
21/12 kl. 18:30 Herrer Semifinale 2 Fesk E Godt - Sambaklubben Smikkesmukk 1 - 2
21/12 kl. 18:48 Damer Bronsefinale Marg Søker Venner - Lokomotiv Mil 1 - 2
21/12 kl. 19:06 Damer Finale Pussycats - Team Jaim 1 - 3
21/12 kl. 19:24 Herrer Bronsefinale Kaikanten - Fesk E Godt 3 - 0
21/12 kl. 19:42 Herrer Finale Eveneskameratene - Sambaklubben Smikkesmukk 0 - 3
Hovedsponsor Coop EXTRA Evenskjer


Sponsor

Avis

Kondis

Ofoten Sparebank